Pouk
Pouk poteka celo šolsko leto od septembra do junija.
Za učence 1. in 2. razredov se pouk izvaja enkrat tedensko po 50 minut. Cena je 50 € mesečno.
Za učence 3. in 4. razredov se pouk izvaja enkrat tedensko po 80 minut. Cena je 60 € mesečno.
Za učence od 5. razreda in naprej se pouk izvaja dvakrat tedensko po 80 minut. Cena je 75 € mesečno.